Zarejestrowane sesje video

Przekształcanie Danych w Obronę – jak to robi Group-IB?

Godzina:

10:00

Prowadzący:

Paweł Najserek, Security Enginneer w Ingram Micro

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Cyberbezpieczeństwo i codzienne doniesienia medialne o skutecznie przeprowadzonych atakach hakerskich na stałe wpisały się w krajobraz codzienności polskich firm i instytucji. Napięcia geopolityczne w naszej części Europy dodatkowo ogniskują aktywność cyberprzestępców windując Polskę do ścisłego grona państw szczególnie narażonych na tego typu zagrożenia. 

Kilka ostatnich odcinków naszego webinaru z cyklu Vtorki Technologiczne poświęcaliśmy właśnie zagadnieniom cyberbezpieczeństwa. Czyniliśmy to w przekonaniu, że odpowiedzialnością firm branży IT w Polsce jest budowanie świadomości i wiedzy o tym, jak polski biznes może się bronić i jakie narzędzia może stosować, by minimalizować ryzyka wynikające z dotkliwej działalności cyberprzestępców. Prezentujemy wyselekcjonowane, innowacyjne narzędzia i technologie, które realnie wzmacniają ochronę danych i systemów IT i mogą być efektywnie stosowane w firmach niezależnie od ich wielkości, branży czy struktury organizacyjnej. 

W katalogu tych rozwiązań nie może zabraknąć kompetencji zespołu Group-IB. Do udziału w najbliższym Vtorku zaprosiliśmy Sebastiana Cygana, eksperta w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i doświadczonego menedżera, który specjalizuje się we wdrażaniu technologii chroniących krytyczne systemy i dane przed zagrożeniami cybernetycznymi. Sebastian podzieli się z nami swoją wiedzą oraz opowie o rozwiązaniach, które znajdziemy w portfolio produktów i usług Group-IB. Dodatkowo, obecność w wydarzeniu potwierdził również Paweł Najserek, Security Enginneer w Ingram Micro, certyfikowany inżynier rozwiązań bezpieczeństwa wiodących producentów, drugi rok z rzędu posiadacz tytułu Technical Master. Jesteśmy przekonani, że kompilacja kompetencji obu zaproszonych Gości to przepis na ciekawy, merytoryczny Vtorek Technologiczny!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszymi ekspertami!


Agenda:

  1. Wprowadzenie do Group-IB:

    • Krótka historia i misja firmy,

    • Przegląd głównych obszarów działalności i usług.

  2. Przykłady incydentów z wykorzystaniem popularnych wektorów ataków.

  3. Attack Surface Manager - czyli Jak Cię widzą tak Cię .... atakują.

  4. Q&A:

    • Sesja pytań i odpowiedzi z uczestnikami prezentacji.


Wszystkie osoby, które zarejestrują swój udział w wydarzeniu z wykorzystaniem maila firmowego, po zakończeniu webinaru otrzymają voucher o wartości 40 pln do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl.


*Jednorazowy, unikatowy kod rabatowy zostanie przesłany drogą mailową do uczestników spotkania, maksymalnie w ciągu kilku dni po zakończeniu webinaru.


Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »