Informacje o nadchodzących wydarzeniach pojawią się wkrótce...

Bądźmy w kontakcie

Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Państwa danych osobowych, jest Vecto sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Al. Lotników 32/46, 02-668 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie pod numerem KRS 306066, posiadająca numer NIP 9512249115 (dalej również jako „Vecto”). Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne w przypadku gdy chcą zostać Państwo poinformowani o zbliżających się wydarzeniach (webinariach) organizowanych przez Vecto lub wziąć w nich udział. W momencie podania przez Państwa danych będą one przetwarzane w oparciu o Państwa zgodę – w zakresie w jakim wyrażacie Państwo chęć otrzymania informacji nt. organizowanych wydarzeń bądź celem wykonania umowy – w zakresie w jakim wyrażacie Państwo wolę wzięcia udziału w wydarzeniu. Dodatkowo w przypadku gdy wyrazili Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz marketingowych drogą mailową lub telefoniczną, Państwa dane będą przetwarzane w oparciu o uzasadniony interes Vecto. W związku z przetwarzaniem Państwa danych, informujemy że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), zgłoszenia sprzeciwu co do przetwarzania danych (w zakresie w jakim dane przetwarzane są na podstawie uzasadnionego interesu Vecto) oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych (w zakresie w jakim przetwarzanie danych oparte jest na Państwa zgodzie), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dot. ochrony Państwa danych zawartymi w Polityce prywatności w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem pod adresem: iod@vecto.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu (+48 22) 243 88 95.

* Pola obowiązkowe

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status GOLD PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »