Zarejestrowane sesje video

Ochrona przed głównymi wektorami cyberataku przy użyciu rozwiązań Fortinet

Godzina:

11:00

Prowadzący:

Andrzej Suski, Inżynier wsparcia w Arrow ECS

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Ochrona przed głównymi wektorami cyberataku przy użyciu rozwiązań Fortinet

Wydawany od pięciu lat Raport VECTO: „Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach" wskazuje na stale rosnącą dynamikę cyberzagrożeń, z którymi muszą się mierzyć polskie firmy i instytucje. W ostatniej edycji badania, już 68,9 proc. polskich firm potwierdziło odnotowanie cyberataku i jest to wzrost o niemal 5 proc. w porównaniu z danymi sprzed roku. Postępująca digitalizacja i budowanie przewag konkurencyjnych w oparciu o innowacyjne technologie sprzyjać będą utrzymaniu tych niepokojących trendów w przyszłości. Nie jesteśmy jednak bezbronni w obliczu skali tych zagrożeń i w ramach Vtorków Technologicznych często dzielimy się wiedzą o rozwiązaniach, które w znaczący sposób mogą redukować ryzyka w obszarze ochrony danych.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z ostatniego webinaru, który poświęciliśmy jednemu z takich właśnie narzędzi. Naszym gościem był Andrzej Suski, Inżynier wsparcia w Arrow ECS, specjalizujący się w rozwiązaniach Fortinet, wiodącego producenta rozwiązań bezpieczeństwa sieciowego. Omówiliśmy nie tylko główne wektory cyberataków, ale i taktyki zabezpieczeń wyznaczanych przez komponentów Fortinet Security Fabric, FortiGate i wielu innych, innowacyjnych technologii tej marki.

AGENDA:

  • Krótka historia firmy Fortinet,
  • Omówienie głównych wektorów cyberataków,
  • Omówienie obszarów chronionych przez rozwiązania Fortinet,
  • Przedstawienie taktyk zabezpieczeń,
  • Komponenty Fortinet Security Fabric,
  • FortiGate jako centralny element rozwiązania Fortinet i jego integracja z innymi produktami firmy,
  • Podsumowanie.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »