Zarejestrowane sesje video

VMware - co się zmieniło?

Godzina:

10:00

Prowadzący:

Bartłomiej Smyczyński

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Broadcom ogłosił plany przejęcia VMWare już w maju 2022 roku, by ostatecznie przelewem na kwotę 61 miliardów dolarów transakcja dokonała się pod koniec ubiegłego roku. Broadcom to amerykańska firma technologiczna z siedzibą w San Jose, która zajmuje się projektowaniem, rozwijaniem i dostarczaniem różnego rodzaju układów i oprogramowania dla przedsiębiorstw, a także rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Produkty Broadcomu znajdują zastosowanie w centrach danych, łączności szerokopasmowej i bezprzewodowej, a także przy tworzeniu infrastruktury dla chmury obliczeniowej i hybrydowej. Przejęcie VMware jest elementem szerszej strategii poszerzania swojego portfolio produktów także o oprogramowanie sieciowe m.in. do wirtualizacji.
Transakcja ta ma oczywisty wpływ na strukturę portfolio VMware i najbliższy Vtorek Technologiczny chcielibyśmy poświęcić na omówienie zmian, które czekają polskich użytkowników produktów i usług tej marki. Nowe zasady licencjonowania, a także najważniejsze funkcjonalności nowych produktów, w tym vSphere STD, vSphere Foundation, vCloud Foundation - o tym wszystkim opowie ekspert z Arrow ECS Polska, Bartłomiej Smyczyński.

Agenda:
1. Co nowego w VMware – krótko o najważniejszych zmianach
2. Nowe ceny nowych produktów, aktualne zasady licencjonowania
3. Najważniejsze funkcjonalności nowych produktów (vSphere STD, vSphere Foundation, vCloud Foundation)

Wszystkie osoby, które zarejestrują swój udział w wydarzeniu z wykorzystaniem maila firmowego, po zakończeniu webinaru otrzymają voucher o wartości 40 pln do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl.
*Jednorazowy, unikatowy kod rabatowy zostanie przesłany drogą mailową do uczestników spotkania, maksymalnie w ciągu kilku dni po zakończeniu webinaru.

Bezpłatne spotkanie z ekspertem odbędzie się 20 lutego o godz. 10:00

Prowadzący:
Bartłomiej Smyczyński

Entuzjasta nowych technologii z dziedziny wirtualizacji, wierny kibic polskiej ekstraklasy, a także zapalony gracz squasha.
Technologią VMware zajmuje się już od blisko 10-lat w czasie których zgłębił wiedzę od ewolucji produktów, sposobów licencjonowania aż po zmianę właścicielską producenta VMware.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »