Zarejestrowane sesje video

Od Zera do IT Bohatera – Konfiguracja konsoli Intel®️ EMA i zarządzanie maszynami z Intel vPro®️ na poziomie sprzętowym w 30 min. Uwaga! Webinar zawiera live demo!

Godzina:

10:00

Prowadzący:

Dariusz Wittek - EMEA Business Client Technical Sales Specialist Intel Corporation – Intel Technology Poland

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

We wtorek, 28 listopada zapraszamy do udziału w kolejnym webinarze z cyklu Vrorki Technologiczne. Tym razem, zdradzimy strategię, jak w 30 minut opanować konfigurację konsoli Intel® EMA oraz proces zdalnego zarządzania komputerami z Intel vPro® na poziomie sprzętowym. Naszym przewodnikiem w tej podróży ku innowacyjności będzie Dariusz Wittek z Intel Technology Poland.
Podtrzymujemy również smaczną tradycję dzielenia puli voucherów* Pyszne.pl wśród wszystkich uczestników, którzy wezmą udział w webinarze logując się swoim firmowym adresem e-mail. Warto się szybko rejestrować, bowiem liczba miejsc jest ograniczona!


Agenda
- Czym jest Intel vPro®, Intel AMT oraz Intel EMA – jak poukładać te puzzle?
- Jak działa zdalne zarządzania Out of Band na pozomie sprzętu -Intel® AMT i na co pozwala IT Helpdeskowi? -Live demo.
- Bezpłatna konsola IT z obsługą Intel AMT dla każdego ? A dlaczego nie -funkcje In-Band w Intel EMA – Live demo.
- Dlaczego muszę skonfigurować Intel AMT, jak Intel EMA to robi i dlaczego nie należy się obawiać tego procesu? - Live demo
- vPro Enterprise vs Intel vPro Essentials na co uważać wybierając sprzęt który chcemy kupić?


Wszystkie osoby, które zarejestrują swój udział w wydarzeniu z wykorzystaniem maila firmowego, po zakończeniu webinaru otrzymają voucher o wartości 40 pln do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl.
*Jednorazowy, unikatowy kod rabatowy zostanie przesłany drogą mailową do uczestników spotkania, maksymalnie w ciągu kilku dni po zakończeniu webinaru.


Spotkanie z ekspertem odbędzie się 28 listopada o godz. 10:00
Prowadzący:


Dariusz Wittek - EMEA Business Client Technical Sales Specialist Intel Corporation – Intel Technology Poland

W polskim odziale Intel Corporation pracuje od 24 lat, od 11 lat w dziale Client Compute Group Technical Sales na stanowisku Biz Client Technical Sales Specialist specjalizuje się w technologii zdalnego sprzętowego zarządzania i bezpieczeństwa platformy Intel® vPro™ w komputerach stacjonarnych i laptopach przeznaczonych dla firm. W swojej pracy zajmuje się szkoleniem klientów korporacyjnych i partnerów w zakresie technologii Intel® vPro™ Intel AMT i Intel EMA oraz wspiera implementację tych rozwiązań. Poprzednio przez oraz autoryzowanymi dystrybutorami w Polsce, Czechach, Slowacji i krajach nadbałtyckich. Wcześniej pracował m.in. w firmie ComArch S.A od początku jej istnienia. Ukończyl studia na kierunku Telekomunikacja na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Dariusz od początku zatrudnienia w Intelu pracuje zdalnie ze swojego Home Office w Krakowie czym potwierdza jeden z przekazów Intela-„praca to proces, a nie miejsce". Jak łatwo się domyślić wprowadzenie pracy zdalnej w okresie pandemii Covid-19 nie było dla niego żadną nowością ani zaskoczeniem.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »