Zarejestrowane sesje video

Prezentacja portfolio produktowego Lenovo w zakresie rozwiązań serwerowo-macierzowych i sprzętu klienckiego.

Godzina:

10:00

Prowadzący:

Paweł Chłud i Łukasz Borkowski

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatnie

Marka Lenovo to synonim innowacyjnej technologii we wszystkich sektorach globalnej gospodarki - od bezpiecznych centrów danych po rozwiązania technologiczne wspierające cyfryzację łańcuchów produkcyjnych i logistycznych, instytucji finansowych, opieki zdrowotnej, nauki i edukacji. To również producent, który od lat nadaje tempo rozwoju całej branży, kreując trendy w obszarze urządzeń brzegowych, rozwiązań chmurowych, analityki i wykorzystania sztucznej inteligencji. Od 1995 roku Lenovo dostarczyło swoim klientom ponad pół miliarda komputerów, osiągając obecnie efektywność produkcyjną na poziomie trzech nowych urządzeń na sekundę. Skala działalności jest nie mniej imponująca, niż skorelowane z nią doświadczenie w obsłudze wyzwań biznesowych i operacyjnych, które stoją przed firmami i instytucjami na całym świecie.

Tym bardziej jest nam miło, że Paweł Chłud i Łukasz Borkowski z polskiego oddziału Lenovo przyjęli nasze zaproszenie do uczestnictwa w najbliższym Vtorku Technologicznym. Webinar będzie znakomitą okazją do zaprezentowania wybranych rozwiązań serwerowo-macierzowych oraz sprzętu klienckiego tej marki, które dziś odpowiadają na realne potrzeby polskiego biznesu w zakresie procesu cyfryzacji i wzmacniania bezpieczeństwa danych.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa we Vtorku Technologicznym z technologią Lenovo, który odbędzie się tradycyjnie, we wtorek. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wszystkie osoby, które zarejestrują swój udział w wydarzeniu z wykorzystaniem maila firmowego, po zakończeniu webinaru otrzymają voucher o wartości 40 pln do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl.

*Jednorazowy, unikatowy kod rabatowy zostanie przesłany drogą mailową do uczestników spotkania, maksymalnie w ciągu kilku dni po zakończeniu webinaru.

 

Spotkanie z ekspertem odbędzie się 17 października o godz. 10:00

Prowadzący:

Paweł Chłud i Łukasz Borkowski


Paweł Chłud, Presales, Lenovo Technology
Ponad 5 letnie doświadczenie zdobyte u integratora przy wdrażaniu i sprzedaży sprzętu i usług największych producentów w branży IT sprawiło, że Paweł posiada szerokie spektrum wiedzy na temat rynku. Dodatkowo poparte rozwijaniem kanału Partnerskiego u jednego z dystrybutorów Lenovo. Ten bagaż doświadczeń sprawił , że Paweł jako Presales jest osobą, która rozwiązuję wszystkie problemy przedsprzedażowe i doradza przy wyborze odpowiednich rozwiązań Lenovo , które ma opanowane do perfekcji.


Łukasz Borkowski, Technical Country Channel Sales, BI & Infrastructure, Lenovo Infrastructure Solutions Group (ISG)
Absolwent Politechniki Łódzkiej, który od samego początku swojej kariery zawodowej związany był z branżą IT, dlatego może pochwalić się już ponad 15-letnim doświadczeniem. Przez ostatnie lata pracował u czołowych firm informatycznych takich jak Atos, Asseco, SID, Arrow, gdzie w zespołach technicznego wsparcia sprzedaży oraz architektów IT odpowiedzialny był głównie za projekty IT realizowane u największych przedsiębiorstw z sektora produkcji i tzw. „retail’u".


Data: 17 października 2023, godz. 10:00

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »