Zarejestrowane sesje video

Uniwersalne medium do backupu z de-duplikacją: Dell EMC DataDomain

Godzina:

11:00

Prowadzący:

Paweł Chruściak - Data Protection Solutions, DellEMC

Forma:

Webinar

Cena:

Bezpłatnie

W 1992 r. na świecie powstawało 100 GB danych dziennie, w 1997 r. 100 GB na godzinę, w 2002 r. 100 GB na sekundę, w 2018 r. przewiduje się przyrost 50.000 GB danych na sekundę. W kontekście tak znaczącego powiększania się zasobów danych, nie tylko biznes, ale i cała ludzkość poszukuje efektywnych narzędzi, które umożliwią magazynowanie danych oraz zapewnią bezpieczeństwo w całym okresie ich przechowywania. Jednym z rozwiązań, które wychodzą naprzeciw tym wyzwaniom jest system pamięci masowej z tzw. deduplikacją: Dell EMC Data Domain. Czy produkt ten rzeczywiście rewolucjonizuje podejście do tworzenia kopii zapasowych? Czy zapewnia bezpieczne archiwizowanie danych? Dla kogo koncern Dell EMC stworzył system Data Domain?

Do udziału w kolejnym Vtorku Technologicznym zaprosiliśmy Pawła Chruściaka z polskiego oddziału koncernu Dell EMC, który odpowie na powyższe pytania oraz zaprezentuje pełen potencjał rozwiązań Dell EMC Data Domain.

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z nowoczesną technologią, która być może
wyznacza standardy w przechowywaniu danych na najbliższe lata.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »