Zarejestrowane sesje video

Barracuda Cloud-to-Cloud Backup w środowisku Office 365

Godzina:

10:00

Prowadzący:

Jarosław Prokop, Sales Engineer w Barracuda Networks

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Ostatnie kilkanaście miesięcy doprowadziły do konieczności weryfikacji działania powszechnych dotąd modeli funkcjonowania biznesu. Pandemiczne komplikacje i konieczność wdrażania nowych form pracy skłoniły wiele polskich przedsiębiorstw i instytucji do przyspieszenia procesu digitalizacji, rozwoju infrastruktury IT oraz wdrożenia innowacyjnych metod komunikacji. I choć ludzkość zdaje się powoli oswajać covidową rzeczywistość, różne typy synergii pracy zdalnej lub hybrydowej z pewnością pozostaną z nami na dłużej. Tym bardziej, że wzrosła podaż interesujących rozwiązań, aplikacji i form komunikacji, które pozwalają przenieść ciężar działalności operacyjnej do świata cyfrowego i wspierają użytkowników w zdalnym wypełnianiu ich celów i zadań biznesowych.

Jednym z takich rozwiązań jest Microsoft Office 365. Najbliższy Vtorek Technologiczny zamierzamy poświęcić jednak nie funkcjonalności tego produktu, a kwestii jego zabezpieczenia. Rozwiązania chmurowe, oprócz szeregu korzyści, szczególnie w funkcjonowaniu rozproszonej infrastruktury IT, niosą również cały arsenał zagrożeń – od niebezpieczeństwa celowego lub przypadkowego usunięcia danych, problemy z konfiguracją po destrukcyjne działanie szkodliwego oprogramowania i cyberataki z ransomware włącznie.

Jest jednak na rynku produkt, które pozwala na skuteczne zabezpieczenie infrastruktury SaaS i dostępnych aplikacji w chmurze. Barracuda Cloud-to-Cloud Backup to kompleksowe, skalowalne i bardzo korzystne finansowo rozwiązanie kwestii bezpieczeństwa dla usługi Office 365. I właśnie temu zagadnieniu poświęcimy kolejny odcinek Vtorku Technologicznego.

Zapraszamy na spotkanie z Jarosławem Prokopem, Sales Engineer w Barracuda Networks, który opowie w szczegółach o najważniejszych atutach tego innowacyjnego oprogramowania, jego konfiguracji, funkcjonalności, a także rozbudowanych mechanizmach raportowania i rejestrowania wszystkich realizowanych operacji.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »