Zarejestrowane sesje video

PowerProtect Backup Service, czyli jak chronić dane Microsoft 365 oraz Google Workspace?

Godzina:

11:00

Prowadzący:

Kamil Grzesik – Dell Technologies

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Praca zdalna, home-office, rozproszone środowiska pracy to codzienność milionów firm w czasie pandemii. Minionych kilkanaście miesięcy dowiodło jednak, że w zarządzaniu procesami, kadrami i bieżącą działalnością operacyjną świetnie sprawdzały się rozwiązania chmurowe. I choć ochrona danych w chmurze niesie szereg niebezpieczeństw, to jednak nie powstrzymało to biznesu przed wzrostem wydatków na chmurowe usługi. Według analiz, tylko w tym roku, ich koszty wzrosną o 23 proc. i osiągną wartość 332,3 mld dol. Znaczenie tej technologii będzie zatem sukcesywnie rosło nawet pomimo dość optymistycznych perspektyw w walce ludzkości z covidowymi komplikacjami. Tym bardziej, że trend ten otrzymał dodatkowy impuls. Za sprawą koncernu Dell Technologies pojawiło się na rynku rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw dotychczasowym obawom o kwestię bezpieczeństwa i migrację do chmury kluczowych obciążeń systemów IT.

Firma Dell Technologies oferuje nowy produkt, który uwzględnia innowacyjną usługę tworzenia kopii zapasowych, z uwzględnieniem rosnących potrzeb użytkowników Google Cloud i AWS. Specjaliści koncernu dostrzegli bowiem, że wiele popularnych aplikacji SaaS, takich jak Microsoft 365, Google Workspace i Salesforce nie zapewnia natywnych usług ochrony danych. Zainwestowano zatem w rozwiązanie, które z powodzeniem obsługuje aplikacje SaaS bez konieczności zwiększania zasobów całej infrastruktury IT. Dell EMC PowerProtect Backup Service może również chronić dane na urządzeniach końcowych, takich jak komputery stacjonarne i laptopy.

W ramach najbliższego Vtorku Technologicznego, o pełnych możliwościach PowerProtect Backup Service opowie nam Kamil Grzesik z polskiego oddziału Dell. Jak stosować produkt, jak wykorzystać jego potencjał, skalowalność i wreszcie ile kosztuje wdrożenie i utrzymanie rozwiązania – te i wiele innych aspektów nowego produktu Dell Technologies omówimy już 8 czerwca. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

Vtorek Technologiczny, 8 czerwca 2021 r., godz. 11.00

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »