Zarejestrowane sesje video

PowerStore – turbo doładowanie w zarządzaniu danymi!

Godzina:

godz. 10.00

Prowadzący:

Krzysztof Szablowski - S4Engineers Team Leader w S4E

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Koncern DELL EMC przyzwyczaił branżę IT do roli kreatora technologii przyszłości. PowerStore wpisuje się w tę opinię. To innowacyjne rozwiązanie ma szansę udoskonalić dotychczasowe podejście do zarządzania i ochrony danych, a także ułatwić proces transformacji cyfrowej. PowerStore skraca czas podejmowania decyzji, przyspiesza dostęp do informacji i znacząco poprawia wydajność aplikacji.

- 7-krotne zwiększenie szybkości i 3-krotne skrócenie czasu reakcji w porównaniu z macierzami pamięci średniej klasy.
- Gwarancja skalowalności architektury w pionie i poziomie na potrzeby bloków, plików i woluminów Vmware vVol.
- Zastosowanie kompletnej konstrukcji NVMe oraz obsłudze Storage Class Memory jako pamięci trwałej 
- Wykorzystanie potencjału uczenia maszynowego i tzw. inteligentnej automatyzacji. 
- Szybsze udostępnianie aplikacji i usług przy zaangażowaniu czasu pracowników mniejszym nawet o 99%. 
- Skrócenie procesu wdrażania nawet do kilku sekund, dzięki integracji z VMware oraz obsłudze systemów zarządzania i orkiestracji, w tym Kubernetes, Ansible i VMware vRealize Orchestrator

Podczas najbliższego Vtroku Technologicznego poznamy szczegóły tego innowacyjnego narzędzia oraz zaprezentujemy funkcjonalności, związane z rozwiązaniem problemu migracji platform.

Webinarium poprowadzi Krzysztof Szablowski - S4Engineers Team Leader w S4E.

Vtorek Technologiczny, 26 maja 2020 r., godz. 12.00.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »