Zarejestrowane sesje video

Analiza środowiska IT – DELL EMC LIVE OPTICS

Godzina:

12:00

Prowadzący:

Grzegorz Mieścicki, Systems Engineer Dell Technologies

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Ostatnie tygodnie i miesiące to czas ogromnych wyzwań dla polskich firm i instytucji. W czasie pandemii wiele podmiotów przekonało się, że technologia i rozwiązania IT mogą stanowić ważny element radzenia sobie w trudnych warunkach i utrzymania biznesowych procesów. Firmy, które nie postawiły dotąd na digitalizację, z pewnością w niedalekiej przyszłości zaczną inwestować w swoją infrastrukturę IT.

Warto jednak pamiętać, że decyzje inwestycyjne i modernizacja systemów IT powinny być oparte na precyzyjnych informacjach oraz weryfikacji obszarów o największych obciążeniach. Zdefiniowanie wąskich gardeł i słabości systemu oraz ocena typowego cyklu zakupów IT może trwać od 4 do nawet 9 miesięcy.

Podczas najbliższego Vtorku Technologicznego poznamy jednak rozwiązanie, dzięki któremu możemy zbierać i analizować tego typu dane w ciągu 24 godzin lub krócej. Live Optics to narzędzie, które pozwala zdalnie odczytywać podstawowe informacje o wydajności i przepustowości dysku IO, pojemności oraz wykorzystaniu pamięci i procesora, które zestawiane są w szczegółowym raporcie o obciążeniu serwera i wymaganej pojemności. Zebrane dane obrazują faktyczny stan środowiska IT i wskazują obszary wymagające inwestycji, bądź optymalizacji. Finalnie, redukujemy zatem ryzyko nadmiernych wydatków na sprzęt i inwestowania w obszary i rozwiązania, które nie przyniosą nam satysfakcjonujących efektów.O wszystkich atutach i zastosowaniach Live Optics opowie Grzegorz Mieścicki, Systems Engineer Dell Technologies.


Serdecznie zapraszamy!

Vtorek Technologiczny, 19 maja 2020 r., godz. 10.00.

 

Agenda:

- Czym jest Live Optics?
- Możliwości analityki infrastruktury IT
- Jak wygenerować raport i jak go interpretować?
- Generowanie konfiguracji na podstawie Live Optics

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »