Zarejestrowane sesje video

VMware Horizon – wydajna i bezpieczna praca zdalna

Godzina:

10:00

Prowadzący:

Jacek Litwicki, Arrow ECS

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Technologia VDI odpowiedzią na firmowe wyzwania – nie tylko w erze #postcovid!

Ostatnie tygodnie wymusiły na wielu pracodawcach weryfikację dotychczasowych modeli pracy. I choć homeoffice i zdalne wykonywanie obowiązków służbowych jest dziś jednym z elementów globalnej walki z epidemią koronawirusa, to dla firm taka formuła działalności łączy się z wieloma komplikacjami. Istnieje jednak rozwiązanie, dzięki któremu możemy szybko i bezpiecznie zwirtualizować dowolnego PeCeta, przenieść go do zasobów swojej serwerowni oraz dać użytkownikom superszybki i wydajny dostęp do ich aplikacji i desktopów bez względu na to, gdzie się znajdują.Najbliższy webinar w ramach Vtorków technologicznych poświęcimy technologii VMware Workspace ONE/Horizon. To innowacyjne rozwiązanie pozwala nie tylko zarządzać środowiskami VDI, ale również fizycznymi stacjami, laptopami (Windows, Mac) oraz urządzeniami mobilnymi (Android/IOS). Funkcjonalność tego narzędzia doceni każdy administrator systemu IT, umożliwia ono bowiem objęcie kontrolą całego środowiska z jednej konsoli i sprawne zarządzanie dowolną liczbą desktopów. Utrzymanie porządku i bezpieczeństwa danych swojej firmy poprzez centralizację maszyn wirtualnych i ich dysków oraz pełną kontrolę nad sesją użytkownika (DLP) nigdy nie było równie proste.

W trakcie webinaru zaplanowano, oprócz prezentacji produktu (narzędzia i korzyści dla administratorów środowisk VDI, zalety dla użytkowników), część praktyczną - live demo rozwiązania.

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich specjalistów i menedżerów IT do udziału w wydarzeniu i przekonania się, jak przygotować swoje przedsiębiorstwo do pracy zdalnej i coraz powszechniejszego wykorzystania urządzeń mobilnych w dostępie do firmowych systemów IT.

Webinarium poprowadzi Jacek Litwicki – specjalista w branży IT od 20 lat. Od 10 lat związany z Arrow ECS, gdzie odpowiedzialny jest za wsparcie techniczne sprzedaży rozwiązań związanych z szeroko pojętą wirtualizacją, m.in. wirtualizacją serwerów, desktopów i aplikacji oraz wirtualizacją rozwiązań w DataCenter. Prywatnie fan snookera.

Vtorek Technologiczny, 12 maja 2020 r., godz. 10.00.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »