Zarejestrowane sesje video

SonicWall Secure Mobile Access – naprzeciw wyzwaniom dostępu mobilnego

Godzina:

10:00

Prowadzący:

Paweł Najsarek

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Kryzys epidemiczny, który w ostatnich miesiącach wstrząsnął globalną gospodarką, postawił przed przedsiębiorstwami nowe wyzwania. Jednym z nich jest organizacja pracy zdalnej. Jak wynika z Raportu: „Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach 2020", opracowanego przez VECTO, w 2019 roku aż 78 proc. pracowników wykorzystuje sprzęt służbowy do celów prywatnych. Również informacje płynące z najnowszego badania „Check Point Software Technologies" nie napawają optymizmem. Wskazuje się, że nasz kraj znalazł się dziś w gronie 20 państw najbardziej zagrożonych cyberatakami. Aktywność hakerów w kontekście polskich firm rośnie, a obecna sytuacja związana z weryfikacją modelu pracy wielu firm, daje cyberprzestępcom nowe możliwości. Podczas najbliższego webinaru z cyklu „Vtorek Technologiczny" omówimy rozwiązanie, które może być odpowiedzią na aktualne potrzeby polskich firm. Zintegrowany system SonicWall SMA umożliwia bowiem organizacjom bezpieczny dostęp do zasobów korporacyjnych dla dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu i czasie. Dostępny zarówno w wersji wirtualnej jak i hardware. A to tylko kilka z licznych zalet tego rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z najnowszą technologią, o której opowie Paweł Najsarek, człowiek do zadań specjalnych, który od ponad kilkunastu lat jest związany z branżą IT.

Vtorek Technologiczny, 14 kwietnia, godz. 10.00.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »