Zarejestrowane sesje video

UNITY XT – odpowiedź na potrzeby jutra

Godzina:

12:00

Prowadzący:

Wojciech Szantyka, Solutions Architect DELL EMC z Ingram Micro

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

UNITY XT - DELL ponownie przewiduje przyszłość?

Rozwiązania backupowe, choć ich przydatność w zabezpieczania danych firmowych i minimalizacji cyberrzyzyk jest bezsporna, w Polsce wciąż nie są stosowane powszechnie. Jak wynika z Raportu: „Cyberbezpieczeństwow polskich firmach 2020", tylko 14 proc. firm korzysta z produktów umożliwiających automatyczny backup informacji zawartych w całej infrastrukturze IT. Tymczasem wyzwań w zakresie zarządzania i bezpieczeństwa danych nie brakuje. Z jednej strony obserwujemy stały, bardzo wysoki przyrost objętości danych, z drugiej niepokojący wzrost aktywności cyberprzestępców. Polscy przedsiębiorcy w tym aspekcie nie mogą sobie dłużej pozwolić na ignorancję. Najnowszy ranking Check Point Software Technologies wskazuje, że nasz kraj znalazł się dziś w gronie 20 państw najbardziej zagrożonych cyberatakami.

Koncern Dell Technologies przyzwyczaił już nas do tego, że trendy wyprzedza. Nieco ponad pół roku temu, zadebiutowała nowa odsłona technologii pamięci masowej klasy midrange z serii Unity XT. Dziś rozwiązanie jest oceniane jako bezkompromisowy dowód funkcjonalności i innowacyjności. Dowód? W porównaniu z urządzeniami poprzedniej generacji, Unity XT zapewnia do dwóch razy wyższą wydajność z lepszym o 75 proc. czasem reakcji i obsługuje do 52 proc. więcej wirtualnych desktopów bez żadnego negatywnego wpływu na wydajność. Jest nawet do 67 proc. szybsza od jej poprzednika. Unity XT umożliwia osiągnięcie stopnia redukcji danych nawet do 5:1.

Liczby producenta robią wrażenie. Jednak czy dane te znajdują odzwierciedlenie w praktycznym zastosowaniu?

Wojciech Szantyka, Solutions Architect DELL EMC z Ingram Micro o macierzach Unity XT wie wszystko i podczas najbliższego Vtorku Technologicznego zamierza się swoją wiedzą podzielić. Odpowie również na wszystkie pytania o dotychczasowe wdrożenia i zastosowania tego rewolucyjnego rozwiązania.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z technologią, dzięki której wyzwania przyszłości nie będą już spędzały snu z powiek inżynierom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo danych w polskich firmach.

Vtorek Technologiczny, 7 kwietnia, godz. 12.00.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »