Zarejestrowane sesje video

Co W Sieci Leci? Część I - Analiza i monitoring ruchu w sieci z wykorzystaniem platformy Flowmon

Godzina:

10:00

Prowadzący:

Piotr Kałuża, Presales Engineer w Flowmon Networks

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Najbliższy webinar w ramach cyklu „Vtorki Technologiczne” poświęcimy technologii umożliwiającej pełną widoczność ruchu w sieci. Jak podaje Flowmon, dzięki zaawansowanej analizie i wizualizacji działania sieci, można błyskawicznie rozwiązać 95 proc. problemów w jej funkcjonowaniu. 

Monitoring sieci jest kluczowy. Problemy z wydajnością, niedostępność newralgicznych aplikacji czy luki w zabezpieczeniach mogą bezpośrednio przekładać się na straty finansowe i wizerunkowe. Tymczasem, jak twierdzą eksperci Flowmon, omawiane rozwiązanie umożliwia stałe śledzenie, diagnozowanie i analizowanie ruchu w sieci. Zbierane zaś informacje pozwalają na optymalizowanie wszystkich aspektów funkcjonowania sieci IT. Obejmuje to również kwestie bezpieczeństwa – poprzez stałą analizę ruchu, Flowmon eliminuje podejrzane działania, ataki i wszelkie zagrożenia, którym udało się ominąć tradycyjnie stosowane zabezpieczenia. 

„Postaram się zaprezentować wszystkie mocne strony naszej platformy. Skoncentrujemy się na praktycznym działaniu narzędzia, zatem proszę się przygotować na bardzo praktyczne spotkanie z technologią Flowmon. Uczestnicy webinaru, którym zależy na poszerzeniu wiedzy o technologii monitoringu sieci i bezpieczeństwa IT nie powinni być zawiedzeni.” – mówi Piotr Kałuża - Presales Engineer w Flowmon Networks, który poprowadzi spotkanie. 

Warto zostać do końca webinaru – organizator zapowiedział konkurs z nietypową nagrodą. 

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »