Zarejestrowane sesje video

IDPA DP4400 appliance - czyli backup gotowy do działania!

Godzina:

11:00

Prowadzący:

Paweł Chruściak, Dell EMC

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Światowe koncerny prześcigają się w projektowaniu rozwiązań informatycznych, które mają na celu skuteczne i ostateczne zabezpieczenie naszych danych. Czy jednak istnieją tak idealne narzędzia, dzięki którym utrata danych, ich kradzież lub zniszczenie będzie tylko niegroźnym widmem, a nie przykrą rzeczywistością?

Wyobraźmy sobie, że spośród wszystkich dostępnych rozwiązań backup’owych wybraliśmy to jedno, idealnie dopasowane do naszych oczekiwań. Proces ten oczywiście nie jest łatwy, wymaga dogłębnej analizy, badań parametrów, oszacowania elastyczności struktury, dzięki której będzie ona optymalna również w przypadku rozwoju naszej formy i zasobów informatycznych. Wyobraźmy sobie, że wiemy już, który backup jest dla nas najlepszy. Czy na tym wyborze możemy poprzestać, czy możemy wygodnie rozsiąść się w fotelu z poczuciem spełnienia swojej misji i pewnością, że naszym danym już nic nie grozi?

O zagadnieniach skutecznego backupu opowie nam Paweł Chruściak z DELL EMC, światowego potentata na rynku IT. Postara się on przekonać nas, że wdrożenie skutecznych rozwiązań backup’owych to nie jednorazowa inwestycja, to proces wymagający rozsądnego zaprojektowania, implementacji, a następnie ścisłej kontroli. Opowie nam również o najczęściej popełnianych błędach we wdrożeniu backupu, zgubnych oszczędnościach i zgubnych praktykach w projektowaniu infrastruktury backupowej. Jednak przede wszystkim spróbuje odpowiedzieć na pytanie, które rozwiązania są rekomendowane polskim firmom i dlaczego.

Vtorek Technologiczny, 9 października 2018 r., godz. 11.00.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »