DellEMC Compellent 3000 - duże możliwości w przystępnej cenie

Czas:

45 min

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Technologia:

macierze

Prowadzący:

Michał Antoszewski, Technical Sales Representative w DELL EMC Poland

Dynamicznie rozwijająca się technologia informatyczna wymusza postęp we wszystkich płaszczyznach infrastruktury IT. Biznes coraz precyzyjniej rozumie swoje potrzeby i dopinguje światowe koncerny do tworzenia rozwiązań, dzięki którym procesy oraz obsługę danych możemy zawrzeć w dwóch słowach: szybciej i taniej. Potwierdzeniem powiedzenia, że potrzeba jest matką wynalazków są macierze Dell Compellent, sygnowane przez DELL EMC. To rozwiązanie z obszaru pamięci masowych, które oferuje rozszerzone funkcje analityczne dla firm. Zastosowanie tych macierzy w znaczący sposób usprawnia systemy informatyczne i przyspiesza analizę danych, a w konsekwencji doprowadza do ogólnego obniżenia utrzymania infrastruktury IT. 

O tych wyjątkowych rozwiązaniach, podczas najbliższego webinaru opowie Michał Antoszewski, Technical Sales Representative w DELL EMC Poland. Prowadzący skoncentruje się na rodzinie produktów linii Compellent serii 3000 i modelu 3020, o którym trudno jeszcze znaleźć ogólnodostępne informacje oraz pełną specyfikację. Warto zatem wziąć udział w webinarze nie tylko po to, by spotkać się w nowoczesnymi technologiami, ale również po to, by być o krok przed konkurencją! Vtorek Technologiczny, 29 maja 2018 r., godz. 10.00.

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium - naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube.

Obejrzyj video

Wejdź »

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Nasi prelegenci

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii. VECTO posiada status GOLD PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »