Zarejestrowane sesje video

PowerEdge 14G - nowości w serwerach Dell EMC

Godzina:

11:00

Prowadzący:

Michał Antoszewski, Technical Sales Representative w DELL EMC Poland

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Gdy przedstawiciele VECTO, niemal równo rok temu zostali zaproszenie na międzynarodową konferencję DELL EMC World 2017 w Las Vegas, świat dobrze znał już rozwiązania segmentu PowerEdge. Jednak zaprezentowana podczas spotkania 14 generacja urządzeń, miała zrewolucjonizować obszary transformacji środowisk informatycznych – w tym przede wszystkim wysoką wydajność oraz bezpieczeństwo i skalowalność platform komputerowych. Dziś, serwery PowerEdge napędzają ponoć ponad połowę centrów danych wykorzystywanych przez chmury obliczeniowe i słyszymy zapowiedzi, że koncern DELL EMC nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w śrubowaniu tych wyników. 

W opinii specjalistów, PowerEdge 14g jest jednak ogromnym przełomem w optymalizacji wydajności przetwarzania danych oraz ich ochrony i bezpieczeństwa. Rozwiązanie to już znalazło swoje zastosowanie w wielu polskich firmach, a konsekwentny rozwój całej linii produktów DELL EMC z pewnością przełoży się na rosnący popyt w kolejnych latach. Tym bardziej, że jak zapewnia koncern, również przyszłe generacje produktów będzie łączyła istotna, z punktu widzenia polskich klientów, cecha – skalowalność, a tym samym możliwość elastycznego dopasowania systemów IT do rzeczywistych potrzeb firmy dziś i jej ewolucji jutro.  

Czy PowerEdge 14g oraz pozostałe urządzenia sygnowane przez światowy koncern DELL EMC rzeczywiście odpowiadają na potrzeby polskiego rynku i wyzwania IT, również w kontekście bezpieczeństwa (przeczytaj raport VECTO), zapytamy u samego źródła. Gościem najbliższego Vtorku Technologicznego będzie Michał Antoszewski, Technical Sales Representative w DELL EMC Poland.Serdecznie zapraszamy na spotkanie z innowacyjnymi technologiami!

Vtorek Technologiczny, 20 marca 2018 r., godz. 11:00.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »