Zarejestrowane sesje video

Technologia VxRail - Livestream

Godzina:

10:15

Prowadzący:

Dominik Themerson, CEE HCI; Krzysztof Sprawnik, S4E

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

W dobie dynamicznie zmieniającej się technologii i gigantycznego przyrostu danych, niezwykle istotne jest korzystanie z rozwiązań, które optymalnie integrują różne obszary struktury IT - serwery, platformy obliczeniowe, czy pamięci masowe. Odpowiedzią na te potrzeby są urządzenia VxRail - umożliwiają one wszechstronną transformację infrastruktury IT pod kątem wielu różnych zastosowań i obciążeń roboczych. Technologia ta została oparta na rozwiązaniach VMware vSphere i Virtual SAN oraz oprogramowaniu DELL EMC. To dzięki tym składowym właśnie, udało się stworzyć rozwiązanie o bardzo pożądanych przez biznes walorach, w tym między innymi:  w pełni zintegrowane i wstępnie skonfigurowane urządzenia, konstrukcja umożliwiająca skalowalność systemu, a także wydajna infrastruktura, która łączy zasoby obliczeniowe i pamięć masową.


Podczas najbliższego Vtorku Technologicznego, spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy polskie firmy powinny inwestować w technologię VXRail i jakie korzyści mogą osiągać z filozofii "pay-as-you-grow". Zastanowimy się również nad tym, czy ten niezwykle interesujący produkt Dell EMC może przełożyć się na realne oszczędności w funkcjonowaniu całego systemu IT. Na te i inne kwestie związane z VxRail odpowie nam Dominik Themerson, Regional Business Development Manager CEE HCI oraz Krzysztof Sprawnik, EMC Solution Architect z s4e - partnera VECTO. Miło nam również poinformować, że VECTO przeprowadzi z tego spotkania transmisję LIVE.


Serdecznie zapraszamy na spotkanie z innowacyjnymi technologiami! Vtorek Technologiczny, 12 grudnia 2017, godz. 10.20.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »