Zarejestrowane sesje video

Sonicwall filarem bezpieczeństwa w nowoczesnej organizacji

Godzina:

11:00

Prowadzący:

Paweł Najsarek, System Engineer, Ingram Micro Sp. z o. o.

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

W obliczu zagrożeń wynikających z rozwoju narzędzi, którymi cybeprzestępcy skutecznie utrudniają codzienne funkcjonowanie firm, podejmowanie działań zabezpieczających systemy informatyczne jest absolutną koniecznością. O tym, czy staniesz się ofiarą szkodliwego oprogramowania dziś nie decyduje wielkość firmy, jej gigantyczne przychody, czy konkretna branża. Dziś decyduje o tym to, na ile skutecznie chronione są zasoby IT. Dostrzegają to także producenci sprzętu i oprogramowania. Zaawansowane rozwiązania z funkcjami klasy korporacyjnej są obecnie proponowane również małym i średnim przedsiębiorstwom oraz dopasowane pod względem wydajności do konkretnych środowisk IT. 


Jednym z najciekawszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa sieciowego jest linia firewall’i NGFW Dell™ SonicWALL™ koncernu DELL EMC. Zabezpieczają organizacje każdej wielkości za pomocą dogłębnej analizy sieciowej, przy wykorzystaniu opatentowanej architektury sprzętowej. Innowacyjny silnik Reassembly – Free Deep Packet Inspection® (RFDPI) skanuje cały ruch bez względu na port czy protokół. Dzięki temu SonicWALL™ kontroluje każdy bajt pakietu w poszukiwaniu zagrożeń, jednocześnie nie powodując opóźnień w transferze danych. Ochroną objęte są również procedury dostępu zdalnego poprzez urządzenia mobilne.


Do kolejnego Vtorku Technologicznego zaprosiliśmy Pawła Najsareka, System Engineer’a w Ingram Micro Sp. z o. o., który opowie o funkcjonalności SonicWALL™ oraz spróbuje nas przekonać, że rozwiązanie to jest filarem bezpieczeństwa w nowoczesnej organizacji. Czy odpowiada wyzwaniom współczesnej cyberprzestępczości? Czy ułatwi wdrażanie procedur zgodnych z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych, które wejdzie w życie 28 maja przyszłego roku?

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu z nowoczesnymi technologiami – 17 października 2017 r., godz. 11.00.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »