Zarejestrowane sesje video

Forcepoint DLP – bezpieczeństwo to klucz do sukcesu!

Godzina:

10:00

Prowadzący:

Maciej Pawelczyk - Inżynier rozwiązań Security, Ingram Micro

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

To, że Polska znalazła się w gronie 20 państw najbardziej zagrożonych cyberatakami stało się faktem. Dotychczasowe doniesienia o atakach na przedsiębiorstwa energetyczne, hostingowe, administrację publiczną czy podmioty branży e-commerce wyraźnie tego dowodzą. Rośnie skala wykorzystania umiejętności hackerów w globalnej polityce i sporach międzynarodowych. Inwencja autorów w konstruowaniu szkodliwego oprogramowania i poszukiwaniu luk w zabezpieczeniach zdaje się nie mieć granic. 

Z drugiej strony postępująca digitalizacja i aktywne uczestnictwo polskich firm w czwartej rewolucji przemysłowej to warunek sine qua non powodzenia w biznesie. Według globalnych analiz, firmy, których strategia zakłada wdrażanie elementów transformacji cyfrowej są wyżej wyceniane przez rynek i osiągają średnio o 26 proc. większe zyski od konkurencji. Oznacza to, że przedsiębiorstwa na całym świecie, w tym i polskie, muszą podjąć wyzwanie skutecznego redukowania ryzyka cyberataków i koncentrować się na wdrażaniu rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo systemów IT, danych, korespondencji i dokumentacji, unikalnego know-how.

Najbliższy Vtorek Technologiczny poświecimy rozwiązaniu, które jest dziś jednym z najlepszych narzędzi przeciwdziałania cyberprzestępczości, a także incydentom związanym z losową utratą danych i szkodliwym wpływem tzw. czynnika ludzkiego. Forcepoint DLP to system, który umożliwia skuteczną ochronę danych gromadzonych w ramach struktury IT, jak i przechowywanych w chmurze. Oprogramowanie skrupulatnie monitoruje zachowania użytkowników i ruch w sieci, definiuje zagrożenia, umożliwia tworzenie procedur i standardów bezpieczeństwa. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w najbliższym Vtorku Technologicznym i wspólne przekonanie się, czy Forcepoint DLP może być efektywną bronią w nierównej dotąd walce z cyberprzestępcami oraz usprawnić funkcjonowanie systemu IT i zabezpieczenie danych w Państwa firmie.

Webinarium poprowadzi Maciej Pawelczyk – Inżynier rozwiązań Security w firmie Ingram Micro z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży IT. 

Vtorek Technologiczny, 10 marca 2020 r., godz. 10.00.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »