Zarejestrowane sesje video

FAMOC – system do zarządzania mobilnością w biznesie

Godzina:

10:00

Prowadzący:

Damian Zelisko

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Internet na dobre stał się częścią naszej codzienności. Jak informuje CBOS, z internetu raz w tygodniu korzysta niemal 70 proc. Polaków. Coraz częściej łączność ze światem wirtualnym zapewniają nam urządzenia mobilne. Pod koniec grudnia 2018 roku, badanie PBI/Gemius wskazało, że aż 28 mln naszych rodaków łączy się z internetem poprzez swoje smartfony czy tablety. Ten fascynujący technologiczny skok, którego w ostatnich latach jesteśmy obserwatorami niesie jednak również zagrożenia. Firmy monitorujące bezpieczeństwo w sieci alarmują, że już 72 proc. cyberincydentów dotyczy urządzeń mobilnych i odsetek ten będzie konsekwentnie rósł. Według danych McAfee tylko w pierwszym kwartale 2018 roku, niemal co 10 użytkownik smartfona na świecie zetknął się z problemem szkodliwego oprogramowania. Dowodzi to dobitnie, że cyberprzestępcy coraz skuteczniej wykorzystują naszą nieuwagę i przeświadczenie, że cyberryzyka dotyczą przede wszystkim komputerów stacjonarnych i laptopów. Nic bardziej mylnego. Smartfon i tablet to w strukturze IT wielu firm najsłabiej chronione ogniwo i furtka do ataku zagrażającego bezpieczeństwu naszych danych.

Nie jesteśmy jednak pozostawieni bez rozwiązań, które znacząco minimalizują ryzyko działania hakerów czy szkodliwego oprogramowania. Jednym z takich narzędzi jest FAMOC, sygnowane przez FancyFon – dostawcę innowacyjnych rozwiązań na rynek telekomunikacji mobilnej, umożliwiających zdalne zarządzanie urządzeniami mobilnymi i sieciowymi. I temu właśnie wyjątkowemu produktowi poświęcimy najbliższe spotkanie w ramach Vtorków Technologicznych. O wszystkich atutach FAMOC wobec dzisiejszych cyberzagrożeń opowie nam Damian Zelisko, inżynier systemów bezpieczeństwa. Już dziś serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Vtorek Technologiczny, 10 września, godz. 10.00.

#MDM

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »